Planujesz kupić swoje pierwsze mieszkanie?

Nie możesz się już doczekać, aż usiądziesz we WŁASNYM salonie, by napić się kawy?

Ekscytują Cię zbliżające się wielkie zmiany w życiu?

Chciał(a)byś myśleć tylko o tym, jaki kolor kafelek położysz w kuchni? W głowie masz wyłącznie różne warianty planowanego wystroju, ale…

...ale nie jesteś pewny/a, czy na pewno Cię na to wszystko stać?

Nie przejmuj się. Jeżeli zechcesz, pomożemy Ci policzyć wszystkie koszty, związane ze zbliżającą się inwestycją. Nie tylko te oczywiste, jak remont, koszty kredytu czy wpisu do księgi wieczystej. Pomożemy Ci oszacować zmiany kosztów życia, jakie mogą nastąpić po przeprowadzce. Od kosztów dojazdów, po kosztów związanych ze zmianą przedszkola.

Pomożemy Ci dowiedzieć się, czy na pewno Cię na to wszystko stać. A gdyby okazało się, że nie, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

...ale boisz się nadmiaru formalności?

Korzystając z naszej pomocy, formalności przestaną być problemem. Pomożemy Ci wypełnić wszystkie formularze, związane z kredytem i zakupem nieruchomości, zgromadzić wszystkie potrzebne dokumenty. Za Ciebie i w Twoim imieniu złożymy wnioski do tylu banków, do ilu będzie trzeba. Zamiast chodzić po różnych miejscach i spotykać się z różnymi osobami, będziesz kontaktował się tylko z nami. W takim czasie i takim miejscu, które Ci będzie pasowało. Dostosujemy się do Ciebie.

...ale boisz się podjęcia nietrafionej decyzji na długie lata?

Bardzo często spojrzenie z zewnątrz, na chłodno i bez emocji, potrafi pomóc rozwiązać problemy. Korzystając z naszej pomocy, możesz liczyć na nasze rady. Zawsze, co kilka głów, to nie jedna. Nasze doświadczenie i umiejętności analizy problemów pomogą Ci dobrze przemyśleć decyzje, a co za tym idzie, ustrzec się przed tymi nietrafionymi.

Boimy się tego, co obce i nieznane. Zakup pierwszego mieszkania nie powinien jednak przerażać. To wspaniały etap życia!

Jeżeli nam na to pozwolisz, Keep Simple pomoże Ci spojrzeć na zakup pierwszego mieszkania z innej strony. Zobaczysz, że to może być naprawdę proste!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub napisz SMS: +48 535 945 593

Wyślij e-mail (tomek@keepsimple.pl), zadzwoń lub napisz sms (+48 535 945 593) z propozycją daty i godziny rozmowy.

Korzystanie z systemu rezerwacji wymaga podania danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wybierz inną formę kontaktu. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi rezerwacji przez iteration.info SARL. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

[sagenda-calendar-wp]

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, nasz ekspert do Ciebie przyjedzie. Możemy też spotkać się w innym miejscu – kawiarnia, Burger King, Pergola czy Ostrów Tumski – jesteśmy otwarci na propozycje. Może też być biuro przy ul. Dubois. Ważny jest dla nas Twój komfort.

Jeżeli nie jesteś z Wrocławia, porozmawiajmy najpierw przez Skype (ewentualnie telefon). Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy, przyjedziemy do Ciebie ze wszystkimi dokumentami.

Sprawdź przykładowe oferty kredytowe

Czy planujesz spłacić kredyt szybciej?

Poczytaj o kredytach

Kim jest doradca finansowy?

Doradca finansowy to osoba, która za opłatą świadczy usługę doradztwa w zakresie finansów osobistych Gdzie znajdę doradcę finansowego? Jeżeli mieszkacie w Anglii, Niemczech lub Stanach Zjednoczonych...

Wszystko, co musisz wiedzieć o kredytach

Wszystko co musisz wiedzieć o kredytach Przygotowałem dla Ciebie listę pytań, z którymi najczęściej się spotykam. Pod pytaniami natomiast znajdziesz listę artykułów z bloga, które...

Ustawa o kredycie hipotecznym: Jakie czekają nas zmiany?

Unia reguluje rynek kredytów hipotecznych W lutym 2014 roku miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dla każdego, kto myśli o kredytach hipotecznych. Zdawać by się mogło,...
Share This