Planujesz zrobić remont mieszkania?

Pomożemy znaleźć Ci na to pieniądze!

Wygląd kuchni już Cię męczy? Masz pomysły na nową aranżację mieszkania? Chodzi Ci po głowie kreatywniejsze zagospodarowanie przestrzeni? Cokolwiek zawiera Twój projekt remontu, jesteśmy po to, by pomóc Ci znaleźć właściwy sposób na sfinansowanie Twoich pomysłów.

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową oraz majątkową i przedstawimy Ci możliwe rozwiązania, które pozwolą na wprowadzenie Twoich pomysłów w życie.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz SMS: +48 535 945 593

Wyślij e-mail (tomek@keepsimple.pl), zadzwoń lub napisz sms (+48 535 945 593) z propozycją daty i godziny rozmowy.

Korzystanie z systemu rezerwacji wymaga podania danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wybierz inną formę kontaktu. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi rezerwacji przez iteration.info SARL. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

[sagenda-calendar-wp]

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, nasz ekspert do Ciebie przyjedzie. Możemy też spotkać się w innym miejscu – kawiarnia, Burger King, Pergola czy Ostrów Tumski – jesteśmy otwarci na propozycje. Może też być biuro przy ul. Dubois. Ważny jest dla nas Twój komfort.

Jeżeli nie jesteś z Wrocławia, porozmawiajmy najpierw przez Skype (ewentualnie telefon). Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy, przyjedziemy do Ciebie ze wszystkimi dokumentami.

Share This