Doskwierają Ci raty kredytów i odsetki?

 

Z radością będziemy Ci towarzyszyć w poszukiwaniach sposobu na zmniejszenie obciążeń Twoich zobowiązań!

Po poznaniu Twojej sytuacji finansowej sprawdzimy, czy istnieje jakiś sposób na to, by Twoje raty były niższe lub by koszty były najmniejsze. Damy z siebie wszystko, by dostosować kredyty i pożyczki, które już posiadasz, do Twoich potrzeb.

Bardzo byśmy chcieli przyczynić się do poprawy Twojej sytuacji finansowej i będzie nam niezmiernie miło, jeżeli pozwolisz nam spróbować!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz SMS: +48 535 945 593

Wyślij e-mail (tomek@keepsimple.pl), zadzwoń lub napisz sms (+48 535 945 593) z propozycją daty i godziny rozmowy.

Korzystanie z systemu rezerwacji wymaga podania danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wybierz inną formę kontaktu. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi rezerwacji przez iteration.info SARL. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

[sagenda-calendar-wp]

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, nasz ekspert do Ciebie przyjedzie. Możemy też spotkać się w innym miejscu – kawiarnia, Burger King, Pergola czy Ostrów Tumski – jesteśmy otwarci na propozycje. Może też być biuro przy ul. Dubois. Ważny jest dla nas Twój komfort.

Jeżeli nie jesteś z Wrocławia, porozmawiajmy najpierw przez Skype (ewentualnie telefon). Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy, przyjedziemy do Ciebie ze wszystkimi dokumentami.

Share This