Porównanie ofert kredytów hipotecznych na 10 lat

Przygotowałem dla Ciebie przykładowe symulacje ofert kredytowych. Są to wybrane przeze mnie, na chwilę obecną najbardziej opłacalne, propozycje kredytów na okres 10 lat.

Weź pod uwagę, że okres kredytowania nie wpływa w żaden sposób na warunki cenowe – dlatego możesz skorzystać z tego porównania również wtedy, kiedy bierzesz kredyt na 30 lat, ale zamierzasz go spłacić w 10 lat.

Jeżeli właśnie taki masz zamiar, pamiętaj, że obliczenia przedstawione w tych ofertach zakładają równe miesięczne raty. Musisz wziąć pod uwagę przewidywany sposób spłaty – im rzadziej będziesz nadpłacał kredyt, tym koszty będą większe.

Biorę kredyt na 200.000 złotych

Biorę kredyt na 350.000 złotych

Biorę kredyt na 500.000 złotych

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz SMS: +48 535 945 593

Wyślij e-mail (tomek@keepsimple.pl), zadzwoń lub napisz sms (+48 535 945 593) z propozycją daty i godziny rozmowy.

Korzystanie z systemu rezerwacji wymaga podania danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wybierz inną formę kontaktu. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi rezerwacji przez iteration.info SARL. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

[sagenda-calendar-wp]

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, nasz ekspert do Ciebie przyjedzie. Możemy też spotkać się w innym miejscu – kawiarnia, Burger King, Pergola czy Ostrów Tumski – jesteśmy otwarci na propozycje. Może też być biuro przy ul. Dubois. Ważny jest dla nas Twój komfort.

Jeżeli nie jesteś z Wrocławia, porozmawiajmy najpierw przez Skype (ewentualnie telefon). Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy, przyjedziemy do Ciebie ze wszystkimi dokumentami.

Nie spłacisz kredytu w 10 lat?

Zobacz, jak będą wyglądały oferty przy dłuższym okresie kredytowania

Share This