Jak możemy Ci pomóc znaleźć się tam, gdzie chciałbyś być?

Keep Simple to siedmioletnie doświadczenie w pomocy przy znajdowaniu rozwiązań finansowych w różnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić dom lub mieszkanie dla siebie, w celu inwestycyjnym czy dla swojej firmy,  pomożemy Ci znaleźć odpowiednie źródło pieniędzy. Zależy nam na tym, byś dotarł tam, gdzie chcesz dotrzeć.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy kredycie?


⇒ Reprezentujemy kilkanaście banków jednocześnie; korzystając z naszej pomocy, oszczędzasz swój czas – nie musisz chodzić po różnych bankach, banki mogą przyjść do Ciebie.

⇒ Jesteś naszym klientem, ale nic nie płacisz za nasze usługi. To od Twojej decyzji zależy, czy otrzymamy wynagrodzenie, dlatego chcemy Ci pomóc jak najlepiej potrafimy.  Za pomoc Tobie, zapłaci nam bank, który wybierzesz, ale dopiero wtedy, gdy kredyt zostanie wypłacony. Żadnych ukrytych opłat – oferty u nas są takie same (lub lepsze) jak w placówkach banków.

⇒ Korzystając z naszej pomocy, możesz czuć się bezpiecznie. Mamy doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu wiemy w jaki sposób pomóc Ci uzyskać najlepszy kredyt.

Zadzwoń lub napisz SMS: +48 535 945 593

Wyślij e-mail (tomek@keepsimple.pl), zadzwoń lub napisz sms (+48 535 945 593) z propozycją daty i godziny rozmowy.

Korzystanie z systemu rezerwacji wymaga podania danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wybierz inną formę kontaktu. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi rezerwacji przez iteration.info SARL. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

[sagenda-calendar-wp]

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, nasz ekspert do Ciebie przyjedzie. Możemy też spotkać się w innym miejscu – kawiarnia, Burger King, Pergola czy Ostrów Tumski – jesteśmy otwarci na propozycje. Może też być biuro przy ul. Dubois. Ważny jest dla nas Twój komfort.

Jeżeli nie jesteś z Wrocławia, porozmawiajmy najpierw przez Skype (ewentualnie telefon). Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy, przyjedziemy do Ciebie ze wszystkimi dokumentami.

Z kim współpracujemy?

Poczytaj o kredytach

Kim jest doradca finansowy?

Doradca finansowy to osoba, która za opłatą świadczy usługę doradztwa w zakresie finansów osobistych Gdzie znajdę doradcę finansowego? Jeżeli mieszkacie w Anglii, Niemczech lub Stanach Zjednoczonych...

Wszystko, co musisz wiedzieć o kredytach

Wszystko co musisz wiedzieć o kredytach Przygotowałem dla Ciebie listę pytań, z którymi najczęściej się spotykam. Pod pytaniami natomiast znajdziesz listę artykułów z bloga, które...

Ustawa o kredycie hipotecznym: Jakie czekają nas zmiany?

Unia reguluje rynek kredytów hipotecznych W lutym 2014 roku miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dla każdego, kto myśli o kredytach hipotecznych. Zdawać by się mogło,...
Share This