Planujesz zainwestować w mieszkanie pod wynajem?

 

 

Kto mógłby zrozumieć Ciebie, inwestora, lepiej niż inny inwestor?

Zwiększyć stopę zwrotu lub zmniejszyć ryzyko inwestycji możesz na trzy sposoby:

Wybrać właściwą nieruchomość

Znaleźć odpowiednich najemców

Użyć odpowiedniej dźwigni finansowej

W jaki sposób możemy Ci w tym pomóc?

Wybrać właściwą nieruchomość

Wybrać właściwą nieruchomość

Mamy doświadczenie w inwestowaniu w mieszkania na wynajem. Braliśmy udział w różnego rodzaju inwestycjach. Od zakupu kawalerek i mieszkań, dzielonych na pokoje, po budowę domu z kilkunastoma pokojami na wynajem. Jesteśmy więc w stanie pomóc Ci w przygotowaniu strategii inwestowania, która najlepiej będzie pasować do Twojego doświadczenia, celów i możliwości.

 

Znaleźć odpowiednich najemców

Znaleźć odpowiednich najemców

Pomagając znaleźć finansowanie inwestorom, widzieliśmy wiele umów najmu. Możemy więc pomóc Ci przygotować odpowiednie umowy czy opowiedzieć o dobrych praktykach przy obsłudze najemców.

Użyć odpowiedniej dźwigni finansowej

Użyć odpowiedniej dźwigni finansowej

Dobrze znamy się na inwestowaniu. Jednak to, co nam najlepiej wychodzi, to pomoc w finansowaniu inwestycji. Pomożemy Ci w wykorzystaniu takich instrumentów, które zwiększą Twoją stopę zwrotu w jak największym stopniu, a zarazem wpasują się w planowane przez Ciebie przepływy finansowe w ramach inwestycji.

Dlaczego Keep Simple?

Zanim zajęliśmy się kredytami, byliśmy inwestorami. Pojawiamy się na spotkaniach Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Wiemy, kim jest Paweł Albrecht czy Wojciech Orzechowski. Na co dzień kierujemy się ideami Roberta Kiyosakiego, Briana Tracy’ego, Tima Ferrissa czy Tony’ego Robbinsa.

Najważniejsze jednak jest to, że jesteśmy w stanie pomóc Ci zamienić Twój ROI na poziomie 14% na ROE na poziomie 85%.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń lub napisz SMS: +48 535 945 593

Wyślij e-mail (tomek@keepsimple.pl), zadzwoń lub napisz sms (+48 535 945 593) z propozycją daty i godziny rozmowy.

Korzystanie z systemu rezerwacji wymaga podania danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wybierz inną formę kontaktu. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi rezerwacji przez iteration.info SARL. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

[sagenda-calendar-wp]

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, nasz ekspert do Ciebie przyjedzie. Możemy też spotkać się w innym miejscu – kawiarnia, Burger King, Pergola czy Ostrów Tumski – jesteśmy otwarci na propozycje. Może też być biuro przy ul. Dubois. Ważny jest dla nas Twój komfort.

Jeżeli nie jesteś z Wrocławia, porozmawiajmy najpierw przez Skype (ewentualnie telefon). Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy, przyjedziemy do Ciebie ze wszystkimi dokumentami.

Share This