Jak korzystać z Keep Simple? Krótka instrukcja obsługi

0

Dziękuję, że znaleźliście czas, by tu zajrzeć

Doskonale wiem, jak dużo treści jest obecnie publikowanych w internecie. Dlatego też przygotowałem coś na kształt instrukcji obsługi:

  1. Tak wyglądają linki, natomiast tak ważniejszy tekst.
  2. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania czy uwagi, zachęcam do komentarzy i wiadomości.
  3. Jeżeli spodobają Ci się artykuły na Keep Simple, polub profil Keep Simple na Facebooku. Dzięki temu nie tylko będziesz na bieżąco z nowymi artykułami, ale również będę się z Tobą dzielił ciekawymi artykułami, które sam znajdę w Internecie.


Keep Simple składa się z dwóch podstawowych części: Bloga oraz Elementarza Finansów Osobistych.

Elementarz Finansów Osobistych

Elementarz jest bezpłatnym internetowym podręcznikiem do finansów osobistych. Można go traktować dwojako – zarówno jako podręcznik, ale również jako poradnik. Starannie dobrany materiał ukazuje z czego składają się finanse osobiste i o co w nich chodzi. Tam, gdzie jest to potrzebne, znajdziecie odniesienia do literatury.

Nauka o finansach osobistych to nauka praktyczna. Zajmuje się ona tym, w jaki sposób należy zarządzać pieniędzmi, by żyć tak, jak się chce. Dlatego teorię uzupełniam konkretnymi zaleceniami co warto zrobić.

Sporo jest też przykładów. Poznacie Anię, szaloną miłośniczkę podróży i zabawy oraz jej narzeczonego Michała. Jest on informatykiem, który sprzedał swój biznes i zainwestował w nieruchomości na wynajem. Będzie też siostra Ani – Magda i jej mąż, Darek, a także kilka innych postaci.

Blog

Na Blogu ukażą się dodatkowe teksty, uzupełniające treści zawarte w Elementarzu Finansów Osobistych.

Jako początkowy badacz, sporo czytam najnowszej literatury naukowej. Chętnie Wam przedstawię co ciekawsze odkrycia czy teorie dotyczące finansów osobistych. Liczę, że wywiążą się ciekawe dyskusje na ich temat.

Będę też publikował moje rozważania o pieniądzach i recenzje książek, które warto przeczytać. Jednym słowem, wszystko, co powinno znaleźć się na blogu.

Życzę Wam miłej przygody z finansami osobistymi 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here