Dlaczego warto skorzystać z pośrednictwa?

Jest łatwiej

Spotkamy się z tobą w miejscu i w czasie, który Ci odpowiada. Twój dom lub biuro, kawiarnia lub nasze biuro; w ciągu tygodnia, w nocy lub w weekend – znajdziemy taką porę, która będzie Ci pasować. Zawsze jesteśmy elastyczni. Podczas pierwszego spotkania poznamy się bliżej, przyjrzymy się twojej aktualnej sytuacji finansowej, porozmawiamy o Twoich planach. Następnie zastanowimy się w jaki sposób możemy Ci pomóc najlepiej i znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Gdy dojdziemy do porozumienia, zajmiemy się papierkową robotą, zaplanujemy proces składania wniosków i zajmiemy się kontaktem z wybranymi przez Ciebie instytucjami.

Więcej niż sam kredyt

Bank poprosi Cię o ubezpieczenie nieruchomości we własnym zakresie lub zaproponuje Ci jedną ofertę towarzystwa, z którym współpracuje. My możemy pomóc ci znaleźć takie ubezpieczenie, które jak najbardziej będzie pasować do Twoich potrzeb, a jednocześnie będzie akceptowalne przez bank, w którym weźmiesz kredyt. Zadamy o to, by wszystkie dodatkowe warunki, jakie postawi przed Tobą bank, były spełnione sprawnie. Ważne jest dla nas to, by oszczędzić Twój czas, bo w ten sposób zaoszczędzisz w tym samym czasie pieniądze.

Jest szybko

Z naszą pomocą składasz jednocześnie wnioski do kilku banków. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kredytów, mamy wiele dobrych kontaktów i wiemy w jaki sposób pokierować Twoimi sprawami, by jak najszybciej uzyskać dla Ciebie pieniądze.

To my się do Ciebie dostosujemy

Pracujemy dla Ciebie, a nie dla banku. To Ty jesteś naszym klientem i od Twojej decyzji zależy, czy otrzymamy wynagrodzenie za naszą pracę. Dlatego chcemy Cię poznać jak najlepiej. Zależy nam na osobistym kontakcie, aby dokładnie zrozumieć Twoją sytuację, bowiem doskonale wiemy, że nie ma dwóch takich samych osób. Każdy ma inne plany, inne cele i inne możliwości. Korzystając z naszego doświadczenia, skutecznie znajdziemy takie banki, które będą miały produkty spełniające Twoje potrzeby. Przygotowując ofertę zawsze kierujemy się tym, co jest właściwe dla ciebie, a nie dla konkretnego banku – i od tej zasady nigdy nie czynimy wyjątków.

Dlaczego nie lepiej iść po prostu do banku?

Po pierwsze, na rynku jest prawie 20 dużych banków. Który z nich wybrać? Iść do wszystkich? Przecież to zajmie bardzo dużo czasu! A gdy jesteś już w banku, to który produkt wybrać?

Istnieje tak wiele możliwości! A co więcej jest to stale zmieniający się rynek.

Zmiany regulacji, walka o klienta, okresowe promocje związane z akcjami kredytowymi. Do tego trzeba dodać Radę Polityki Pieniężnej, która co jakiś czas zmienia poziom stóp procentowych, nie wspominając już o wszystkich nowych produktach, które są ciągle wprowadzane.

Z tak wieloma możliwościami wiąże się złożoność. Przejście przez to wszystko może być trudne. I będzie Cię to kosztowało dużo czasu (i zapewne też nerwów).

Pośrednik kredytów hipotecznych poprowadzi Cię przez cały proces szukania i starania się o kredyt. Pomoże Ci znaleźć taką ofertę, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom, zamiast zmieniać Twoje potrzeby tak, by odpowiadały ofercie konkretnego banku.

Następnie pośrednik zajmie się przygotowaniem wniosków i dokumentów, a także procesem kredytowym.

Dlatego właśnie skorzystanie z pomocy pośrednika ma sens.

Pomagamy uzyskać kredyty każdego dnia. Znamy banki, ich produkty i pracowników. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami, zarówno jeśli chodzi o politykę kredytodawców, produkty, jak i różne aspekty kredytowe. Pomożemy Ci wybrać to, co będzie dla Ciebie najlepsze.

Mówiąc najprościej, skorzystanie z pomocy pośrednika ułatwi Ci znalezienie właściwego kredytu i pomoże zaoszczędzić czas, stres i, miejmy nadzieję, pieniądze.

Połowa Polaków korzysta z pomocy pośredników

Połowa Polaków przy zaciąganiu kredytu hipotecznego korzysta z pomocy pośrednika

Zgodnie z raportem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego, w I kwartale 2018 roku banki udzieliły 11,9 mld złotych kredytów, a przy udzieleniu kredytów na 5,5 mld złotych, kredytobiorcy korzystali z pomocy pośredników finansowych. Daje to aż 46%!

 

 

Kiedy najlepiej skorzystać z pomocy pośrednika?

Niezależnie od rodzaju kredytu, jakiego szukasz, pośrednik może Ci pomóc.

Nie ma znaczenia, czy dopiero myślisz o zakupie, czy masz już na oku idealne mieszkanie. A może chcesz zainwestować w mieszkanie pod wynajem, albo potrzebujesz wsparcia finansowego przy organizacji wesela, zakupie samochodu czy rozwinięciu Twojego biznesu? Chętnie Ci pomożemy.

Im szybciej się do nas zgłosisz, tym lepiej. Będziemy mogli pomóc Ci odpowiednio przygotować się wzięcia kredytu.

Pierwszą rzeczą, jaką zrobimy, będzie spotkanie się z Tobą i zrozumienie tego, czego chcesz. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie finansów, więc im lepiej Cię poznamy, im lepiej zrozumiemy Twoją sytuację finansową i Twoje cele, tym lepiej będziemy mogli dopasować do Ciebie odpowiednie produkty.

Nie chodzi tylko o znalezienie najniższego oprocentowania – są inne rzeczy do rozważenia. Na przykład, jeżeli myślisz o założeniu rodziny, ważna będzie dla Ciebie elastyczność. Jeżeli Twoje dochody pozwalają Ci na oszczędzanie większych sum, możesz chcieć szybciej spłacić kredyt. Jeżeli natomiast jesteś inwestorem, będziesz chciał się skupić na jak największym zwrocie z Twojego portfela. Przy tak wielu produktach, jakie są dostępne na rynku, masz wiele możliwości wyboru.

Gdy pomożemy Ci wybrać odpowiednie oferty, zajmiemy się przygotowaniem wniosków kredytowych oraz będziemy Ci pomagać gromadzić potrzebne dokumenty. Potem złożymy wnioski do banków i zajmiemy się czuwaniem nad sprawnym przebiegiem procesu kredytowego. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie ubiegania się o kredyt.

Zapewniamy Ci rzeczywisty wybór najlepszych ofert dostępnych na polskim rynku kredytowym,

Współpracujemy z wieloma kredytodawcami, nie tylko z jednym – utrzymujemy konkurencję przy życiu,

Staramy się wynegocjować dla Ciebie jak najlepsze warunki,

Pomagamy w czasie i w miejscu, które Ci odpowiada, dostosowując się do Ciebie,

Naszym celem jest zaoszczędzenie Twojego czasu i stresu oraz sprawienie, abyś uzyskał pieniądze tak szybko, jak to tylko możliwe.

Skorzystaj z naszej pomocy

Zadzwoń lub napisz SMS: +48 535 945 593

Wyślij e-mail (tomek@keepsimple.pl), zadzwoń lub napisz sms (+48 535 945 593) z propozycją daty i godziny rozmowy.

Korzystanie z systemu rezerwacji wymaga podania danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wybierz inną formę kontaktu. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi rezerwacji przez iteration.info SARL. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

[sagenda-calendar-wp]

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, nasz ekspert do Ciebie przyjedzie. Możemy też spotkać się w innym miejscu – kawiarnia, Burger King, Pergola czy Ostrów Tumski – jesteśmy otwarci na propozycje. Może też być biuro przy ul. Dubois. Ważny jest dla nas Twój komfort.

Jeżeli nie jesteś z Wrocławia, porozmawiajmy najpierw przez Skype (ewentualnie telefon). Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy, przyjedziemy do Ciebie ze wszystkimi dokumentami.

Share This